Bydlete bez dluhů

Víte že: Zpětný leasing je produktem s nejvyšší možnou mírou výškou úvěru? Dostanete tak maximum možných prostředků.

Tým projektu Bydlete bez dluhů je složen ze zkušených odborníků, kteří v oboru působí více než 17 let. Dlouhodobě spolupracujeme s exekutorskými úřady a dokážeme tak exekuce řešit spolehlivě a velmi rychle.

Díky silnému a stabilnímu kapitálu nabízíme nejnižší úroky na trhu také s možností individuálního splácení dle vašich potřeb a možností.

S každým klientem pracujeme individuálně a dlouhodobě. Zpětný leasing a vyplacení stávajících dluhů je vždy pouze začátkem vaší cesty k finanční stabilitě.

V případě, že jste se rozhodli se svým problémem svěřit odborníkům, jste na správné adrese!

Najdete nás také na sociálních sítích

ČASTÉ DOTAZY A ODPOVĚDI

Ano, výhodou zpětného leasingu je také nízká náročnost na administrativu, finance tak můžete mít již do 24 hodin.

Kdykoliv! Po celou dobu zpětného leasingu se můžete kdykoliv rozhodnout, že si nemovitost koupíte zpět například pomocí hypotečního úvěru nebo vlastními prostředky.

Ano, i tyto situace běžně řešíme. V případě, že vám zbývá do dražby pouze několik dní, je třeba postupovat přesně a rychle. Vyplníme s vámi všechny potřebné dokumenty i vyřídíme kompletní komunikaci s exekutory.

Na rozdíl od mnoha dalších společností necháváme vždy vypracovat odhad nezávislým odhadcem. Ten určí, jaká je tržní cena a vy tak vždy získáte maximální možnou nabídku na trhu.

Nikoliv! Jelikož není zpětný leasing stejným produktem jako úvěr, nezapisuje se do žádného z vašich registrů. Velkou výhodou je tedy maximální snížení vaší zadluženosti, což může vést například ke schválení hypotečního úvěru v bance.